Trwa ładowanie...
d3rgvtg

Inpro przekazała 320 mieszkań i domów w I-III kwartale

Warszawa, 26.10.2015 (ISBnews) - Grupa Inpro przekazała 320 mieszkań i domów w trzech pierwszych kwartałach br., poinformowała spółka.

Share
d3rgvtg

"Spółka Inpro kończy wydania mieszkań w ramach II etapu osiedla Wróbla Staw Mieszkania oraz w budynku F inwestycji City Park. Łącznie deweloper oddaje klucze do prawie 200 mieszkań. W listopadzie br. Inpro planuje rozpocząć wydania kolejnych ponad 200 lokali w ramach inwestycji Chmielna Park budynek B oraz Wróbla Staw Mieszkania etap I, który będzie ukończony przed planowanym terminem" - czytamy w komunikacie.

Jak podała spółka, zakończono realizację ostatniego budynku F w inwestycji City Park. W sprzedaży zostały już ostatnie 2 mieszkania.

"Zaawansowany jest również proces wydawania kluczy do mieszkań z II etapu osiedla Wróbla Staw Mieszkania w Gdańsku Jasieniu" - podano również w komunikacie.

d3rgvtg

W aktualnej ofercie znajdują się 23 gotowe mieszkania do odbioru z ukończonego już III i II etapu. W sprzedaży znajdują się również 44 mieszkania z I etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest jeszcze w tym roku, poinformowała także spółka.

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Działa na rynku trójmiejskim. W ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Jest notowana na GPW od 2011 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Inpro sięgnęły 148 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d3rgvtg

Podziel się opinią

Share
d3rgvtg
d3rgvtg