Trwa ładowanie...
producent

Jack Daniel's wyprodukuje kawę. Będzie pachniała whiskey

Jack Daniel's, producent popularnej marki whiskey rozpoczął produkcję kawy o smaku swojego flagowego produktu. Pod nazwą "Jack Daniel's Tennessee Whiskey Coffe" znajdziemy ziarna kawy połączone z nutami karmelu i wanilii. Za 250-gramową puszkę klienci zapłacą niecałe 22 dolary.

Share
Jack Daniel's wyprodukuje kawę. Będzie pachniała whiskey
Fot: Screen jackdanielscoffee.com
de58a3o

Jack Daniel's, producent popularnej marki whiskey, rozpoczął produkcję kawy o smaku swojego flagowego produktu. Pod nazwą "Jack Daniel's Tennessee Whiskey Coffe" znajdziemy palone ziarna kawy połączone z nutami karmelu i wanilii. Za 250-gramową puszkę klienci zapłacą niecałe 22 dolary.

Kawa jest bezalkoholowa. Producent zapewnia, że do 100 proc. ziaren arabiki dodano aromaty, które tylko przypominają smak i zapach znanego trunku. Pomysł zrealizowano we współpracy z firmą World of Coffee.

Kawa będzie sprzedawana wyłącznie w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem strony internetowej producenta oraz w sklepach stacjonarnych na terenie stanu Tennessee. To tam powstała popularna whiskey. Jak Daniel's jest produkowany od 1866 roku.

de58a3o

Podziel się opinią

Share
de58a3o
de58a3o