Trwa ładowanie...
dnb8rvz

Jak znaleźć czas na szkolenie…

... gdy prowadzi się własny biznes? Choć jest to trudne, można wybrać szkolenia bogate merytorycznie, które nie są czasochłonne, i które można ukończyć w dowolnym miejscu i czasie. Odpowiedzią jest e-learning.

dnb8rvz
dnb8rvz

Młodzi przedsiębiorcy są wyjątkowo zajęci. Na początku zawsze jest wiele spraw organizacyjnych, wymagających zaangażowania. Rozmowy z inwestorami, pozyskiwanie klientów pochłaniają czas, a i zdarza się, że przedsiębiorcy nie mają kiedy lub nie wiedzą jak profesjonalnie się do nich przygotować. Jak skutecznie prowadzić biznes, gdy brakuje czasu? Czy młodzi przedsiębiorcy mogą pozwolić sobie na szkolenia?

- Wygodną i efektywną metodą nauki jest e-learning. Nad szkoleniami on-line spędzamy mniej czasu niż na szkoleniach tradycyjnych. Nie ma potrzeby dojeżdżania na zajęcia, ponieważ uczymy się przed własnym komputerem. Sami też wybieramy czas nauki. To bardzo praktyczna forma zdobywania wiedzy dla przedsiębiorców, którzy mają mało czasu, a potrzebują konkretnych informacji, jak prowadzić firmę – mówi Aneta Grzyb-Hejduk, ekspert ds. szkoleń Akademii PARP.

W otwartym projekcie e-learningowym Akademia PARP przedsiębiorcy mają do wyboru praktyczne szkolenia, które pomogą zrozumieć każdy obszar funkcjonowania firmy. Znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania na temat zakładania i prowadzenia własnego biznesu, a także wiedzę z zakresu prawa podatkowego, zamówień publicznych czy eksportu.

Ze szkoleń przedsiębiorcy dowiedzą się, jak zarządzać firmą, jakie są możliwe źródła jej finansowania oraz jaką formę opodatkowania wybrać. Poznają możliwości promocji firmy i różnych kanałów dotarcia do klientów, technik sprzedaży oraz metod analiz niezbędnych do przygotowania planu biznesowego firmy. Nauczą się, jak skutecznie negocjować oraz zadbać o profesjonalny wizerunek w pracy.

dnb8rvz

Na portalu szkoleniowym www.akademiaparp.gov.pl znajduje się 35 szkoleń e-learning w pięciu zakresach tematycznych: finansowo-prawnym, zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menedżerskie i osobiste, marketing i sprzedaż oraz wiedza ogólna i otoczenie biznesu. Wszyscy przedsiębiorcy i pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę.

Więcej informacji:
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 801 444 MSP (czyli 801 444 677)

dnb8rvz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnb8rvz