Trwa ładowanie...
d19twgu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
dziennikarze

Jakie pasje mają aktorzy a jakie dziennikarze?

Znana aktorka osiąga sukcesy w brydżu sportowym, aktor gra w golfa, a
dziennikarz udziela się muzycznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakie pasje mają aktorzy a jakie dziennikarze?
d19twgu

Znana aktorka osiąga sukcesy w brydżu sportowym, aktor gra w golfa, a dziennikarz udziela się muzycznie - ujawnia "Rzeczpospolita".

Popularna aktorka Renata Dancewicz wzięła udział w turnieju mikstowym Mistrzostw Europy w Brydżu, rozgrywanych w Poznaniu. Jak sama przyznaje, pasję do kart zaszczepiła jej babcia. Początkowo były to popularne gry. Wyczynowym współzawodnictwem zajmuje się od kilku lat. Ze swym partnerem dotarli do półfinału.

*Andrzej Strzelecki *- aktor i reżyser wręcz zamieszkał przy polu golfowym, by móc częściej rywalizować w tej dyscyplinie. Czasem robi to od piątej rano, przed pracą. Wygrał już kilka turniejów, choć jak sam podkreśla, jest amatorem.

d19twgu

Inny aktor, Robert Moskwa, jako reprezentant Polski zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy w Karate.

Znany dziennikarz i prezenter informacji jednej ze stacji telewizyjnych od wielu lat gra z kolegami w zespole muzycznym. W 2007 r. nagrali płytę długogrającą.

Aktorzy garną się do sportu, a sportowcy do filmu. O różnych pasjach znanych osób pisze piątkowa "Rzeczpospolita".

d19twgu

Podziel się opinią

Share

d19twgu

d19twgu