ycipk-3wkp62
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
dziennikarze

Jakie pasje mają aktorzy a jakie dziennikarze?

Znana aktorka osiąga sukcesy w brydżu sportowym, aktor gra w golfa, a
dziennikarz udziela się muzycznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakie pasje mają aktorzy a jakie dziennikarze?
ycipk-3wkp62

Znana aktorka osiąga sukcesy w brydżu sportowym, aktor gra w golfa, a dziennikarz udziela się muzycznie - ujawnia "Rzeczpospolita".

Popularna aktorka Renata Dancewicz wzięła udział w turnieju mikstowym Mistrzostw Europy w Brydżu, rozgrywanych w Poznaniu. Jak sama przyznaje, pasję do kart zaszczepiła jej babcia. Początkowo były to popularne gry. Wyczynowym współzawodnictwem zajmuje się od kilku lat. Ze swym partnerem dotarli do półfinału.

*Andrzej Strzelecki *- aktor i reżyser wręcz zamieszkał przy polu golfowym, by móc częściej rywalizować w tej dyscyplinie. Czasem robi to od piątej rano, przed pracą. Wygrał już kilka turniejów, choć jak sam podkreśla, jest amatorem.

ycipk-3wkp62

Inny aktor, Robert Moskwa, jako reprezentant Polski zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy w Karate.

Znany dziennikarz i prezenter informacji jednej ze stacji telewizyjnych od wielu lat gra z kolegami w zespole muzycznym. W 2007 r. nagrali płytę długogrającą.

Aktorzy garną się do sportu, a sportowcy do filmu. O różnych pasjach znanych osób pisze piątkowa "Rzeczpospolita".

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3wkp62

ycipk-3wkp62
ycipk-3wkp62