Trwa ładowanie...
dh8icfu

Jakub Leśniewski obejmie stanowisko wiceprezesa zarządu ds. finansowych Sygnity

Warszawa, 01.09.2015 (ISBnews) - Rada Nadzorcza Sygnity, na wniosek prezesa zarządu Spółki powołała z dniem 01 października 2015 roku Jakuba Leśniewskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu ds. finansowych, podała spółka w komunikacie.

Share
dh8icfu

?Jakub Leśniewski jest absolwentem Wydziału Zarządzania oraz podyplomowych studiów Menedżer. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami wiodących międzynarodowych firm. Do Sygnity przechodzi z polskiego oddziału Atos SE, globalnego lidera usług informatycznych, gdzie od 2010 roku pełnił rolę dyrektora do spraw finansowych. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1993 roku pracując dla GlaxoSmithKline. Następnie, od 1996 do 1999 roku, kontynuował rozwój zawodowy osiągając kolejne szczeble w strukturach spółek funduszu Eastbridge Group" - czytamy w komuniakcie.

Jakub Leśniewski w 1999 roku objął stanowisko CFO w Multikino & M-Investments. Sprawował je do 2003 roku, przez rok łącząc funkcję CFO z pozycją p.o. Dyrektora Generalnego. W kolejnych latach, od 2003 do 2008 roku, związany był z Grupą LVMH w funkcji CFO dla Europy Centralnej Grupy Sephora.

?Do 30 września 2015 roku Jakub Leśniewski pozostaje w stosunku pracy, w okresie wypowiedzenia, w spółkach należących do grupy Atos SE, których przedmiot działalności jest konkurencyjny w stosunku do przedmiotu działalności Sygnity" - czytamy w komunikacie.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT.

(ISBnews)

dh8icfu

Podziel się opinią

Share
dh8icfu
dh8icfu