Trwa ładowanie...
d28qhe7
03-06-2016 11:29

Jan Mroczka został ponownie prezesem zarządu Rank Progress

Warszawa, 03.06.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza Rank Progress podjęła uchwałę o powołaniu Jana Mroczki do zarządu spółki na nową, trzyletnią kadencję, która rozpocznie się w dniu 14 czerwca 2016 r., poinformowała spółka. Jan Mroczka to współzałożyciel firmy i jej największy udziałowiec. 

Share
d28qhe7

"W ciągu 19 lat Rank Progress S.A. pod zarządem Jana Mroczki oddał do użytku 26 wielkopowierzchniowych obiektów komercyjnych, 13 własnych galerii i parków handlowych i zrealizował kilkadziesiąt projektów krótkoterminowych, stając się jedną z najaktywniejszych firm inwestycyjno-deweloperskich na polskim rynku" - czytamy w komunikacie.

Jednocześnie rada nadzorcza podjęła uchwały o oddelegowaniu członków rady nadzorczej Marcina Gutowskiego i Piotra Kowalskiego do czasowego wykonywania czynności członków zarządu, polegających na zwołaniu zwyczajnego walnego zgromadzenia spółki. Okres oddelegowania członków rady nadzorczej skończy się wraz z dniem zwołania zwyczajnego walnego zgromadzenia spółki, podano także w osobnym komunikacie.

Rank Progress to firma inwestycyjno-deweloperska. Specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Do głównych inwestycji realizowanych przez grupę należą wielkopowierzchniowe centra handlowo-usługowe, parki handlowe oraz galerie handlowe ulokowane w średniej wielkości miastach. Od 2013 roku Rank Progress zajmuje się również projektami deweloperskimi z zakresu gospodarowania odpadami. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2010 r.

(ISBnews)

d28qhe7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28qhe7
d28qhe7