Trwa ładowanie...
d2uik0q

JHM Development: Pozwolenie na rozbudowę Marywilskiej możliwe w tym tygodniu

Warszawa, 13.04.2015 (ISBnews) - JHM Development spodziewa się, że w tym tygodniu Centrum Handlowe Marywilska otrzyma pozwolenie na budowę kolejnej fazy inwestycji - parku handlowego o wartości ok. 25 mln zł, poinformował agencję ISBnews wiceprezes spółki Jerzy Mirgos.

Share
d2uik0q

?Liczymy, że już w tym tygodniu pozyskamy odpowiednie pozwolenia na realizację kolejnego etapu kompleksu handlowego na ul. Marywilskiej w Warszawie. Budowę rozpoczniemy gdy uda nam się podpisać umowy z najemcami na minimum 50% powierzchni." - powiedział ISBnews Mirgos.

Planowany park handlowy ma dysponować pona 12 tys. m2 powierzchni handlowej. Według słów Mirgosa, dzięki rozbudowie, docelowa rentowność całego kompleksu wzrośnie powyżej 20% netto z 10-11% generowanego obecnie.

JHM Development to firma deweloperska z grupy Mirbudu. Realizuje inwestycje na terenie województwa mazowieckiego, jest operatorem Centrum Hal Targowych Marywilska 44, w którym posiada 100% udziałów. Spółka jest notowana na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2011 r.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

d2uik0q

Podziel się opinią

Share
d2uik0q
d2uik0q