Trwa ładowanie...

Jutro Międzynarodowy Dzień Czekolady

4 września to Międzynarodowy Dzień Czekolady. Z tej okazji marka E.Wedel namawia, aby oddać się słodkiemu szaleństwu bez ograniczeń. Smakować, rozkoszować się i dzielić przyjemnością z bliskimi.

Jutro Międzynarodowy Dzień CzekoladyŹródło: Jupiterimages
d2o2oim
d2o2oim

Za pierwszych smakoszy czekolady uznaje się Majów. Uważali oni czekoladę za napój bogów i otaczali ją kultem! Czekolada pojawiała się u nich zawsze podczas obrzędów i rytuałów, a jako gorzki napój do picia, podawana była narzeczonym podczas zaręczyn. W kolejnych latach czekolada uznawana była za luksus, przysługujący królom, arystokracji i kapłaństwu.

E.Wedel, jedna z najstarszych polskich marek, która powstała z pasji i miłości do czekolady zachęca, aby Międzynarodowy Dzień Czekolady uczcić wspólnie z bliskimi. Można np. zaprosić przyjaciół do domu i zorganizować mały festiwal czekolady - każdy przynosi inną tabliczkę i wspólnie wybieramy najlepszy smak. Albo urządzić konkurs na najlepszy smak Pawełka lub wspólnie zbudować rzeźbę z czekoladowych kostek, która oczywiście na końcu zostanie zjedzona. Wizyta w Pijalni Czekolady także będzie świetnym pomysłem w tym słodkim dniu. Ci, którzy maja za daleko, mogą obdarować kogoś bliskiego pysznym, czekoladowym upominkiem. Ulubioną tabliczką czekolady, elegancką bombonierą, najlepszym Ptasim Mleczkiem, a może Torcikiem Wedlowskim?

d2o2oim
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o2oim