Trwa ładowanie...
d2tpylb
21-02-2017 11:11

K. Stupnicki wiceprezesem MCI Management, współkontrolującej MCI Capital

Warszawa, 21.02.2017 (ISBnews) - Krzysztof Stupnicki został powołany na stanowisko wiceprezesa MCI Management sp. z o.o. - spółki, która wraz z Tomaszem Czechowiczem kontroluje 54,22% kapitału giełdowego funduszu MCI Capital, podano w komunikacie.

d2tpylb
d2tpylb

"Do zarządu MCI Management sp. z o.o., podmiotu współkontrolującego MCI Capital, dołączył Krzysztof Stupnicki. Obejmie w nim funkcję wiceprezesa. W MCI Management sp. z o.o. odpowiadać będzie za rozwój kanałów fundraisingowych i pozyskiwanie kapitału" - czytamy w komunikacie.

Krzysztof Stupnicki przez wiele lat zajmował się zarządzaniem portfelami funduszy inwestycyjnych, emerytalnych i ubezpieczeniowych. Z rynkami finansowymi związany jest od 1992 r. W czasie swojej kariery pracował dla takich instytucji jak Credit Suisse, ING, AIG i MetLife. Ostatnio związany był ze spółką Best TFI, której w latach 2015-2016 był prezesem, przypomniano w informacji.

MCI Capital (dawniej MCI Management) jest funduszem technologicznym działającym na zasadach venture capital, notowanym na GPW od 2001 r.

(ISBnews)

d2tpylb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tpylb