Trwa ładowanie...
dfhfius

Kerdos wprowadza produkty polskich producentów do sieci drogerii w Luksemburgu

Warszawa, 05.01.2015 (ISBnews) - Grupa Kerdos (dawna Hygienika) wprowadza do swojej sieci drogerii Meng w Luksemburgu produkty polskich producentów, m.in. Inglot, poinformował prezes Kerdos Kamil Kliniewski.

Share
dfhfius

?Kolejne miesiące utwierdzają mnie w przekonaniu, że przejęcie Drogerii na zachodzie Europy było ogromnym sukcesem, a współpraca z polskimi dostawcami dobrym wyborem, dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kolejnego partnera z Polski. To dopiero początek ekspansji Grupy Kerdos na tym perspektywicznym rynku " - powiedział Kliniewski, cytowany w komunikacie.

Jak podano, Grupa Kerdos, udziałowiec sieci Meng Drogerie w Luksemburgu, rozpoczyna współpracę z firmą Inglot. Do drogerii Meng swoje produkty dostarcza ju­­­­­­ż około 25 partnerów z Polski, m.in. Verona, Estetica czy Cosmatrade.

Obecnie w Luksemburgu działają 24 drogerie Meng, a w samej stolicy mieści się 5 sklepów. Meng Drogerie są jedynymi drogeriami w tym kraju. W pierwszym kwartale 2015 roku planowane jest otwarcie trzech nowych drogerii w Luksemburgu.

dfhfius

Inglot to polska firma, produkująca kosmetyki kolorowe, która pojawia się na wszystkich wydarzeniach branżowych na całym świecie.

?Inglot to firma z historią, dynamicznie rozwijająca się i podbijająca rynki na różnych kontynentach. dlatego idealnie pasuje do naszego konceptu biznesu, czyli szybkiego rozwoju" - dodała dyrektor generalna sieci Dayli Polska z grupy Kerdos Anna Wierzbicka, cytowana w komunikacie.

Kerdos Group to spółka holdingowa, skupiona na sprzedaży detalicznej i hurtowej artykułów kosmetycznych i higienicznych poprzez sieć drogerii, w tym za granicą.

(ISBnews)

dfhfius

Podziel się opinią

Share
dfhfius
dfhfius