Trwa ładowanie...
d4m78t8

Kierowca Kaczyńskiego zarabia jak premier. 16 tys. zł miesięcznie

16 tys. zł miesięcznie zarabia średnio kierowca Jarosława Kaczyńskiego Jacek Cieślikowski - informuje "Super Express". To jednak nie jest pensja tylko za wożenie prezesa PiS. Cieślikowski zarabia również m.in. jako członek zarządu spółki Srebrna.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wożenie prezesa PiS to intratne zajęcie. Kierowca Jarosława Kaczyńskiego dorobił się sporego majątku
Wożenie prezesa PiS to intratne zajęcie. Kierowca Jarosława Kaczyńskiego dorobił się sporego majątkuŹródło: East News, Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
d4m78t8

Jak pisze poniedziałkowy "Super Express", Jacek Cieślikowski to jeden z najbardziej zaufanych ludzi prezesa PiS, z którym współpracuje już od około 20 lat. Jest również warszawskim radnym z ramienia PiS.

To właśnie dlatego musi publikować oświadczenia majątkowe. A z tego wynika, że jest zatrudniony w roli asystenta prezesa PiS ds. koordynacji struktur w terenie oraz głównego specjalisty ds. floty i logistyki.

Zobacz: Michał Dworczyk o taśmach Kaczyńskiego

Na tym jednak nie koniec. Cieślikowski jest również prezesem spółki Geranium oraz członkiem zarządu spółki Srebrna, o której głośno zrobiło się po ostatnich publikacjach "Gazety Wyborczej".

d4m78t8

Czerwińska: deficyt budżetu za 2018 rok wyniósł 10-11 mld zł

Cieślikowski może pochwalić się sporym majątkiem. Jak informuje "SE", ma on 337 tys. zł oszczędności w gotówce, a do tego jest wlaścicielm trzech domów, o łącznej wartości miliona złotych. Do tego trzy działki wyceniane na 1,6 mln zł. Łatwo więc policzyć, że jego majątek to około 3 mln zł.

Jadwiga Emilewicz komentuje taśmy Kaczyńskiego. "Góra urodziła mysz"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4m78t8

Podziel się opinią

Share
d4m78t8
d4m78t8