Trwa ładowanie...
d1r81vg
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
raty

Kierowcy dokupiliby AC do obowiązkowego OC, ale na raty

Kierowcy, dzięki miesięcznym ratom znacznie częściej sięgaliby po szerszy zakres ochrony oraz dodatkowe produkty ubezpieczeniowe, jak AC - wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych w lutym 2016 roku na zlecenie firmy Bacca. Takiego zdania jest ponad 60 proc. zapytanych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kierowcy dokupiliby AC do obowiązkowego OC, ale na raty
(Fotolia, Fot: starsstudio)
d1r81vg

Kierowcy, dzięki miesięcznym ratom, znacznie częściej sięgaliby po szerszy zakres ochrony oraz dodatkowe produkty ubezpieczeniowe, jak AC - wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych w lutym 2016 roku na zlecenie firmy Bacca. Takiego zdania jest ponad 60 proc. zapytanych.

Możliwość płacenia za ubezpieczenie w miesięcznych ratach powoduje, że klienci częściej decydują się na zakup dodatkowych, dobrowolnych ubezpieczeń, dopasowanych do ich potrzeb, np. do obowiązkowego OC komunikacyjnego kupują pakiet autocasco, NNW, Assistance, czasami również decydują się na zakup polis majątkowych.

- Obserwujemy, że klienci coraz częściej kupują na raty ubezpieczenia z wyższą składką. Średnia wysokość składki klientów Bacca płacących w ratach jest ponad dwa razy wyższa niż średnia rynkowa - mówi cytowany w komunikacie Cezary Świerszcz prezes Bacca.

d1r81vg

Badanie zrealizowało IBRiS na zlecenie Bacca w lutym 2016 r., na ogólnopolskiej próbie, stanowiącej liczebną reprezentację cech demograficznych dla ogółu mieszkańców Polski (dane wg GUS), metodą telefonicznych standaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI).

Zarabiaj teraz przez internet - szybko możesz zostać bogatym. Sprawdź >>

d1r81vg

Podziel się opinią

Share
d1r81vg
d1r81vg