Trwa ładowanie...
d113r24
d113r24

Kino Helios w Blue City w Warszawie ma zostać otwarte w II poł. 2017 r.

Warszawa, 17.03.2016 (ISBnews) - Helios z grupy Agora podpisał z Blue City umowę w sprawie powstania wielosalowego kina w centrum handlowo-rozrywkowym w Warszawie. Uruchomienie multipleksu zaplanowane jest na drugą połowę 2017 r., podały spółki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d113r24

"Helios konsekwentnie realizuje strategię budowy największej sieci multipleksów w Polsce. Obecnie kładziemy nacisk na wzmocnienie naszej obecności w głównych polskich aglomeracjach miejskich, a otwarcie kina w Warszawie będzie kluczowe dla rozwoju sieci i rozpoznawalności marki Helios. Równolegle realizujemy plan otwierania nowych obiektów w mniejszych miastach - tych, w których do tej pory nie funkcjonowały kina tej klasy. Oczywiście, nie tylko liczba, ale również jakość naszych kin definiuje obraz całej sieci - dlatego każdy nowy multipleks otrzyma wyposażenie najwyższej jakości" - powiedział prezes Tomasz Jagiełło, cytowany w komunikacie.

Kino w Blue City będzie pierwszym obiektem Heliosa w Warszawie. Multipleks z 8 salami projekcyjnymi i 1 500 foteli zostanie wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania zapewniające m.in. wyjątkową jakość obrazu w rozdzielczości 4K oraz doskonały dźwięk Dolby Atmos - unikalny na polskim rynku. Widzowie będą też mogli skorzystać z oferty kawiarni i barów kinowych, podano również.

Centrum Blue City łączy w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. W Blue City można znaleźć obecnie ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, fitness klub i liczne atrakcje dla dzieci.

d113r24

Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 37 kinami, posiadającymi łącznie 206 ekranów i ponad 43 tys. miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora.

(ISBnews)

d113r24

Podziel się opinią

Share

d113r24

d113r24