Trwa ładowanie...
d3scjt9
d3scjt9

KNF zleca Ernst&Young Audit kontrolę informacji i ksiąg rachunkowych Solar Company

14.03. Warszawa (PAP) - Komisja Nadzoru Finansowego zleciła spółce Ernst&Young Audit kontrolę informacji okresowych i ksiąg rachunkowych przekazywanych przez Solar Company - podała...
Share
d3scjt9

14.03. Warszawa (PAP) - Komisja Nadzoru Finansowego zleciła spółce Ernst&Young Audit kontrolę informacji okresowych i ksiąg rachunkowych przekazywanych przez Solar Company - podała KNF w komunikacie.

Decyzję Komisja uzasadnia "wątpliwościami co do prawidłowości i rzetelności informacji okresowych oraz prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych przez spółkę".

"Kontrola obejmuje analizę wybranych transakcji i zdarzeń znajdujących odzwierciedlenie w skonsolidowanych sprawozdaniach finansowych i sprawozdaniach finansowych spółki zawartych w raportach okresowych i skonsolidowanych raportach okresowych za rok obrotowy 2011, za I kw. 2012 r., I półrocze 2012 r. i III kw. 2012 r., które mogą budzić wątpliwości w zakresie prawidłowości i rzetelności informacji okresowych oraz prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych przez spółkę Solar Company SA" - napisano w komunikacie. (PAP)

morb/ ana/

d3scjt9

Podziel się opinią

Share
d3scjt9
d3scjt9