Trwa ładowanie...
d2ucw1o
d2ucw1o

Komputronik ma umowę na dostawę materiałów do PKO BP za ok. 40 mln zł netto

Warszawa, 03.03.2016 (ISBnews) - Komputronik Biznes - spółka zależna Komputronika - podpisał z PKO Bankiem Polskim umowę na sprzedaż i dostawę materiałów eksploatacyjnych do drukarek i serwis urządzeń, podała spółka. Szacunkowa wartość umowy to 40 mln zł netto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2ucw1o

"Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostawa materiałów eksploatacyjnych dla urządzeń drukujących do jednostek organizacyjnych banku na terenie kraju, dostawa i montaż zestawów konserwacyjnych dla tych urządzeń, odbiór zużytych materiałów oraz świadczenie usług serwisowych dla urządzeń objętych umową" - czytamy w komunikacie.

Umowa została zawarta na 48 miesięcy, a jej wartość szacowana jest na 40 mln zł netto.

"Realizacja umów z obszaru outsourcingu druku jest ważnym elementem strategii rozwoju usług z wartością dodaną dla przedsiębiorstw, których udział w przychodach Grupy Komputronik systematycznie rośnie" - czytamy dalej.

Komputronik - dystrybutor sprzętu IT - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Benchmark Sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o.

(ISBnews)

d2ucw1o

Podziel się opinią

Share
d2ucw1o
d2ucw1o