Trwa ładowanie...

Koniec BRE Banku i MultiBanku. Od listopada tylko mBank

25 listopada 2013 r. BRE Bank i MultiBank zmienią nazwę na mBank – poinformowano w komunikacie. Marka mBanku będzie wykorzystywana w całej działalności banku, na wszystkich rynkach. Bez zmian pozostanie oferta, model obsługi klientów, numery rachunków bankowych, a także systemy transakcyjne.

Koniec BRE Banku i MultiBanku. Od listopada tylko mBankŹródło: mat. inw.
d132t9g
d132t9g

„Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, 25 listopada br. BRE Bank i MultiBank zmienią nazwę na mBank. Nazwa ta będzie wykorzystywana w całej działalności banku, na wszystkich rynkach. Będzie to też nazwa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców. Do końca roku zostanie ona również zastosowana w nazewnictwie spółek zależnych grupy” – czytamy w komunikacie prasowym.

Choć to duża zmiana wizerunkowa Grupa BRE uspokaja, że klienci nie są zobowiązani do żadnej dodatkowej aktywności. Nie jest wymagana ani wizyta w placówce, ani kontakt z bankiem w innej formie. Nie zmieniają się zapisy w obowiązujących dotychczas umowach, nie ma też konieczności podpisywania kolejnych dokumentów.

Modyfikacji nie podlega też oferta, a także numery rachunków, zasady prowadzenia kont oraz warunki umów produktów i usług, numery telefonów, adresy oddziałów banku, jak również sposób kontaktu z doradcą i jego dostępność dla klienta.

Zmiany w internecie i realu

Dotychczasowe treści ze stron internetowych MultiBanku i BRE Banku będą dostępne na stronie internetowej mbank.pl. Nie ulegnie zmianie natomiast bezpośredni link do logowania do dawnego MultiBanku.

Nowo logo zyskają dotychczasowe oddziały MultiBanku i BRE Banku. Zakończenie rebrandingu sieci placówek planowane jest na koniec I kwartału 2014 r. Docelowo placówki detaliczne i korporacyjne banku zostaną połączone.

d132t9g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d132t9g