Trwa ładowanie...

Kumulacja Eurojackpot. Do wygrania ponad 200 mln zł

Ostatnie losowanie Eurojackpot nie przyniosło głównej wygranej. Dzięki temu w najbliższy piątek 2 sierpnia będzie można wygrać nawet 205 000 000 zł.

Share
Kumulacja Eurojackpot. Do wygrania ponad 200 mln zł
Źródło: PAP
dw5ts12

Eurojackpot to gra liczbowa organizowana w Europie w 18 państwach. Oprócz Polski wśród organizatorów znajdują się m.in. Włochy, Holandia, Węgry, Chorwacja i Czechy.

Stawka loterii sięga nawet kilkuset milionów złotych. W ostatnim losowaniu Eurojackpot nie padła główna wygrana. W najbliższy piątek 2 sierpnia na graczy czeka więc kumulacja. Jak informuje Totalizator Sportowy, główna nagroda może wynieść nawet 205 mln zł.

dw5ts12

Pojedynczy zakład Eurojackpot kosztuje 12,50 zł, a losowanie loterii odbywa się w każdy piątek między godziną 20.00 a 21.00 i są retransmitowane na stronie Totalizatora Sportowego.

Zobacz: Eurojackpot wchodzi do Polski. Do wygrania nawet 380 mln zł

W Eurojackpot zagrać można w jednym z punktów sprzedaży Lotto, przez Internet na stronie lotto.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej.

Pomysł na stworzenie Eurojackpot pojawił się w 2006 r., a zrealizowany został w 2012 r., po tym, jak organizatorzy konkursów z Niemiec, Danii, Finlandii, Słowenii, Holandii i Włoch zgodzili się współpracować nad międzynarodowym projektem.

Powodem powołania do życia nowej marki było wykreowanie konkurencji dla popularnej loterii EuroMillions.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dw5ts12

Podziel się opinią

Share
dw5ts12
dw5ts12