ycipk-1egdpw

Kumulacja w Eurojackpot. Na zwycięzcę czeka ponad 350 mln zł

Ostatnie losowanie Eurojackpot nie wyłoniło głównego zwycięzcy w żadnym kraju. Dzięki temu w najbliższy piątek 23 sierpnia będzie można wygrać nawet 390 000 000 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kumulacja w Eurojackpot. Do wygrania 390 mln zł
Kumulacja w Eurojackpot. Do wygrania 390 mln zł (PAP)
ycipk-1egdpw

Loteria Eurojackpot jest grą liczbową organizowana w Europie, w której udział bierze 18 państw, w tym Polska. Wśród pozostałych krajów znajduje się m.in. Holandia, Chorwacja oraz Włochy.

Stawka loterii sięga nawet kilkuset milionów złotych. W ostatnim losowaniu Eurojackpot w żadnym z krajów nie padła główna wygrana. W najbliższy piątek 23 sierpnia na graczy czeka kumulacja. Jak informuje Totalizator Sportowy, główna nagroda może sięgnąć nawet 265 mln zł.

W Eurojackpot zagrać można w jednym z punktów sprzedaży Lotto, za pomocą aplikacji mobilnej lub przez internet na stronie gry.lotto.pl.

ycipk-1egdpw

Zobacz: Cieślik: Lotto przez internet bez rejestracji w kolekturze

Zakład Eurojackpot kosztuje 12,50 zł, a losowanie loterii odbywa się w każdy piątek między godziną 20.00 a 21.00 i są retransmitowane na stronie Totalizatora Sportowego.

Pomysł na stworzenie loterii Eurojackpot pojawił się w 2006 r., a zrealizowany został sześć lat później, po tym, jak organizatorzy konkursów z Niemiec, Danii, Finlandii, Słowenii, Holandii i Włoch zgodzili się współpracować nad międzynarodowym projektem.

ycipk-1egdpw

Czytaj również: Bank Eurojackpot rozbity - wygrana 390 mln zł. Osoba z Polski wśród multimilionerów

Powodem powołania do życia nowej marki było wykreowanie konkurencji dla popularnej loterii EuroMillions.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
ycipk-1egdpw
ycipk-1egdpw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1egdpw