Trwa ładowanie...

Kumulacja w Eurojackpot. Na zwycięzcę czeka ponad 350 mln zł

Ostatnie losowanie Eurojackpot nie wyłoniło głównego zwycięzcy w żadnym kraju. Dzięki temu w najbliższy piątek 23 sierpnia będzie można wygrać nawet 390 000 000 zł.

Share
Kumulacja w Eurojackpot. Na zwycięzcę czeka ponad 350 mln zł
Źródło: PAP
d3vc5bu

Loteria Eurojackpot jest grą liczbową organizowana w Europie, w której udział bierze 18 państw, w tym Polska. Wśród pozostałych krajów znajduje się m.in. Holandia, Chorwacja oraz Włochy.

Stawka loterii sięga nawet kilkuset milionów złotych. W ostatnim losowaniu Eurojackpot w żadnym z krajów nie padła główna wygrana. W najbliższy piątek 23 sierpnia na graczy czeka kumulacja. Jak informuje Totalizator Sportowy, główna nagroda może sięgnąć nawet 265 mln zł.

d3vc5bu

W Eurojackpot zagrać można w jednym z punktów sprzedaży Lotto, za pomocą aplikacji mobilnej lub przez internet na stronie gry.lotto.pl.

Zobacz: Cieślik: Lotto przez internet bez rejestracji w kolekturze

Zakład Eurojackpot kosztuje 12,50 zł, a losowanie loterii odbywa się w każdy piątek między godziną 20.00 a 21.00 i są retransmitowane na stronie Totalizatora Sportowego.

Pomysł na stworzenie loterii Eurojackpot pojawił się w 2006 r., a zrealizowany został sześć lat później, po tym, jak organizatorzy konkursów z Niemiec, Danii, Finlandii, Słowenii, Holandii i Włoch zgodzili się współpracować nad międzynarodowym projektem.

Powodem powołania do życia nowej marki było wykreowanie konkurencji dla popularnej loterii EuroMillions.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3vc5bu

Podziel się opinią

Share
d3vc5bu
d3vc5bu