Trwa ładowanie...

Kumulacja w Lotto rozbita. Wiemy, gdzie padła milionowa wygrana

10 mln 827 tys. 891 zł - dokładnie tyle wygrał w czwartek szczęśliwiec z Kolbuszowej. Właśnie poznaliśmy kolejnego lotto-milionera. To trzecia "szóstka" w tym roku.

Share
Kumulacja w Lotto rozbita. Wiemy, gdzie padła milionowa wygrana
Fot: Totalizator Sportowy
d2wzgst

10 mln 827 tys. 891 zł - dokładnie tyle wygrał w czwartek szczęśliwiec z Kolbuszowej. Właśnie poznaliśmy kolejnego lotto-milionera. To już trzecia "szóstka" w tym roku.

Posiadacz kuponu wartego ponad 10 milionów złotych zagrał w kolbuszowskim punkcie LOTTO przy ul. 11 listopada 5. Totalizator Sportowy jeszcze nie ujawnił, czy gracz skorzystał z metody chybił-trafił, czy może sam skreślić szczęśliwe liczby. Efekt jest taki, że wygrał.
Zanim będzie mógł zacząć wydawać pieniądze musi ich część oddać fiskusowi. Podatek od wygranych wynosi 10 proc. To oznacza, że szczęśliwcowi z Kolbuszowej do wydania zostanie trochę powyżej 9 mln zł.

Warto dodać, że 10 milionów to najwyższa wygrana w tym roku. Do 27 stycznia padły tylko trzy "szóstki". Dwie w Lotto, jedna w Lotto Plus. Tam gracz musi się cieszyć z wygranej w wysokości 1 mln zł. W połowie stycznia w Częstochowie padłą główna wygrana - 7 mln zł.

Przypominamy, że losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty

d2wzgst

Podziel się opinią

Share
d2wzgst
d2wzgst