Trwa ładowanie...

Lidl rozpoczyna finał WOŚP tydzień wcześniej

7. stycznia, tydzień przed 21. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i już po raz czwarty z rzędu Lidl rozpoczyna zbiórkę datków do specjalnych skarbon WOŚP we wszystkich swoich sklepach. Do tej pory, Lidl przekazał na rzecz Fundacji WOŚP 3,9 mln zł. Tegoroczny cel to ratowanie życia dzieci oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

Lidl rozpoczyna finał WOŚP tydzień wcześniejŹródło: AFP, fot: Mychele Daniau
dg66v0e
dg66v0e

Lidl prowadzi w swoich sklepach zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwającą cały tydzień poprzedzający Wielki Finał WOŚP. W sklepach sieci w kraju od poniedziałku, 7. stycznia, można będzie napełniać puszki WOŚP podczas codziennych zakupów. To już czwarta zbiórka tego typu.
„Nie wątpimy, że i tym razem nasi klienci i pracownicy okażą zaangażowanie i hojność, co przy wsparciu zarządu firmy pozwoli istotnie zwiększyć ogólną kwotę przekazaną przez Lidl na rzecz Fundacji w wyniku ostatnich trzech wspólnych zbiórek - mówi Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

W tym roku WOŚP tradycyjnie zbiera pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla najmłodszych pacjentów, jednak w tej edycji poza wsparciem terapii noworodków i niemowlaków, połowa zebranej podczas 21. Finału kwoty zostanie przekazana na wyposażenie w odpowiedni sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.
„Jak co roku gramy dla dzieci, jednak 21. Finał skupi się także na problemach geriatrii. To jedna z najbardziej zaniedbanych dziedzin w polskim systemie zdrowia. Mamy nadzieję że uda nam się zwrócić uwagę na ten problem i pomóc seniorom – mówi Jurek Owsiak.
Zbiórka w sklepach Lidl zakończy się w dzień Finału - 13. stycznia o godzinie 18.00.

dg66v0e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg66v0e