Trwa ładowanie...
d2vbirk

LinkWayBridge Ltd. chce kupić od 1,75 do 1,9 mln akcji Cool Marketing i docelowo wycofać spółkę z NC

12.03. Warszawa (PAP) - LinkWayBridge Limited zaprasza do sprzedaży akcji notowanej na NewConnect spółki Cool Marketing. Chce nabyć nie mniej niż 1,75 mln i nie więcej niż 1,9 mln...

Share
d2vbirk

12.03. Warszawa (PAP) - LinkWayBridge Limited zaprasza do sprzedaży akcji notowanej na NewConnect spółki Cool Marketing. Chce nabyć nie mniej niż 1,75 mln i nie więcej niż 1,9 mln akcji spółki, po 1,2 zł za akcję - podała LinkWayBridge w komunikacie.

Oferty sprzedaży akcji mogą być składane od 12 marca do 16 kwietnia br.

"Podmioty, które złożą oferty sprzedaży do 20 kwietnia br. zostaną poinformowane o skali ewentualnej redukcji i liczbie akcji, jaką odkupi od nich LinkWayBridge Ltd. Sprzedaż akcji przeprowadzana będzie poza rynkiem NewConnect, na mocy umów cywilnych zawieranych najpóźniej do 7 maja br." - napisano w komunikacie.

Kapitał akcyjny Cool Marketing dzieli się na 5 mln akcji, z których 3,1 mln objętych jest obowiązującą do dnia 30 września umową lock-up.

LinkWayBridge Ltd podał, że po wygaśnięciu umów lock-up zamierza podjąć działania zmierzające do nabycia objętych tymi umowami akcji i następnie wycofać akcje spółki Cool Marketing z obrotu na rynku NewConnect. (PAP)

pel/ asa/

d2vbirk

Podziel się opinią

Share
d2vbirk
d2vbirk