WP

Listonosze dostaną karty sportowe. Poczta Polska podpisała umowę z Benefit Systems

Umowa między Pocztą Polską a Benefit System ma obowiązywać 26 miesięcy. Benefit zarobi na niej maksymalnie 51 mln złotych. W ramach umowy ma zapewnić dostęp do usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Poczty i ich rodzin w ramach programu MultiSport.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poczta Polska podpisuje kontrakt na zapewnienie pracownikom dostępu do usług sportowych.
Poczta Polska podpisuje kontrakt na zapewnienie pracownikom dostępu do usług sportowych. (Materiały prasowe, Fot: Poczta Polska)
WP

Przetarg na zapewnienie pracownikom Poczty Polskiej dostępu do usług sportowych wygrała firma Benefit Systems.

Maksymalne wynagrodzenie, jakie może otrzymać spółka to 51,1 mln złotych. Dokładna kwota będzie zależała od tego, ilu pracowników Poczty zdecyduje się na założenie kart.

51 mln złotych to kwota dużo wyższa od tych, które do tej pory Poczta przeznaczała na karty sportowe dla pracowników.

WP

Obowiązujący kontrakt na usługę MultiSport, zawarty pomiędzy Pocztą a Benefit Systems w 2017 roku, jest wart maksymalnie 28 mln złotych. Poprzednie, zawierane w 2016 i 2015 roku były warte odpowiednio 18,9 i 13 mln złotych.

Grupa kapitałowa Benefit Systems jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie m.in. kart sportowych oraz kultury i rozrywki (Program Kinowy, MultiTeatr). Od kwietnia 2011 roku spółka jest notowana na parkiecie głównym GPW.

Zobacz też: Spa jako dodatek do pensji

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
WP
WP