Trwa ładowanie...
dz806jq
25-11-2015 08:00

Longbridge wprowadził do oferty 85 mieszkań w warszawskiej inwestycji Activ City

Warszawa, 25.11.2015 (ISBnews) - Firma Longbridge wprowadziła do oferty 85 mieszkań w Warszawie w inwestycji przy ul. Instalatorów 5. Planuje kolejne inwestycje w stolicy - na Kabatach i przy ul. Szczęśliwickiej, poinformował ISBnews prezes Marcin Szulc.

dz806jq

W inwestycji Active City przy ulicy Instalatorów 5 rozpoczęła się budowa sześciokondygnacyjnego budynku, gdzie znajdzie się 128 lokali mieszkalnych 1,2 i 3-pokojowych, o powierzchniach 30-75 m2. W przedsprzedaży nabywców ponad 40 lokali.
"Koncentrujemy się na rynku warszawskim, gdzie obok inwestycji Active City wkrótce rozpoczniemy realizację kolejnych, m.in. na Kabatach i przy ulicy Szczęśliwickiej" - powiedział ISBnews Szulc.

W ofercie dewelopera znajduje się aktualnie ponad 160 mieszkań. Obok Active City, w sprzedaży znajdują się ostatnie mieszkania w warszawskiej inwestycji Luxor Residences, mieszkania w osiedlu Przy Pałacu w Pruszkowie oraz nowe lokale mieszkalne w inwestycji Young House we Wrocławiu.

Ceny w najnowszej inwestycji zaczynają się od ok. 6,5 tys. zł/m2, a część oferty kwalifikuje się do programu MdM. Generalnym wykonawcą inwestycji jest znana spółka budowlana SPS Construction.

"Tradycyjnie już, dzięki połączeniu bardzo dobrych lokalizacji inwestycji, klasy współpracujących firm oraz naszego profesjonalizmu, udaje nam się osiągnąć cel: wysoki standard w przystępnej cenie, co znajduje odzwierciedlenie w wynikach przedsprzedaży naszej najnowszej inwestycji" - podsumował Szulc.

Longbridge koncentruje się na realizacji projektów w największych miastach Polski. W portfolio grupy Longbridge znajdują się projekty w Warszawie, w podwarszawskim Pruszkowie i we Wrocławiu.

(ISBnews)

dz806jq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz806jq