Trwa ładowanie...
d4gevvr

Mariaż świata mody i branży mleczarskiej

Ostrołęka zaprosiła do współpracy znana projektantkę
mody Ewę Minge, która przygotowała m.in. nowe opakowanie mleka Milandia ESL.
Dochody z tego przedsięwzięcia wesprą adeptów wzornictwa przemysłowego.

d4gevvr
d4gevvr

Współczesny design obejmuje swoim zakresem coraz więcej dziedzin życia. Prace największych projektantów oglądamy już nie tylko na wybiegu, czy w ekskluzywnych magazynach, lecz również w przedmiotach codziennego użytku lub produktach dostępnych na sklepowych półkach.

Mleko Milandia ESL, wytwarzane przez SML Ostrołęka, to produkt najnowszej generacji, powstający w nowoczesnej i najdoskonalszej jak do tej pory technologii mikrofiltracji. To proces, który pozwala utrzymać smak i wartości odżywcze mleka na najwyższym poziomie, dzięki czemu niczym nie ustępuje ono mleku świeżemu.

Produkt otrzymał stylową i niepowtarzalną oprawę autorstwa adekwatnego do swojej jakości. Utrzymane w czarno-białej tonacji opakowanie, zaprojektowane przez Ewę Minge, doskonale oddaje innowacyjny charakter Milandii ESL. Jest zarazem dowodem na to, że również wysokiej klasy design może znaleźć się w zasięgu ręki przeciętnego konsumenta.

Prace Ewy Minge znane są przede wszystkim z wybiegów świata mody, od wielu jednak lat ważną dziedziną jej działalności jest również architektura wnętrz oraz design przemysłowy. Współpraca projektantki z SML Ostrołęka, trwająca od czerwca tego roku, stanowi jedyny w swoim rodzaju mariaż wielkiego świata mody z branżą mleczarską. Jego efektem są m.in. opakowania produktów z pierwszej na naszym rynku linii Pro-zdrowotnej Omega 3&6, czy też opakowanie Mleka Milandia ESL. Wszystkie sygnowane są nazwiskiem swojej twórczyni, stanowiąc kwintesencję jej niepowtarzalnego stylu, uwzględniającego również zdrowy sposób odżywiania.

Środki wypracowane ze współpracy z SML Ostrołęka Ewa Minge przeznaczać będzie na stypendia dla młodych i zdolnych polskich designerów wzornictwa przemysłowego, których skupia w założonej przez siebie Eva Minge Creative Group.

Autor: MJ

d4gevvr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gevvr