Trwa ładowanie...
d83t7rm
d83t7rm
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Markit: w marcu wzrósł indeks PMI we Francji w przemyśle

Indeks PMI określający koniunkturę w sektorze przemysłowym Francji, przygotowywany przez Markit Economics, wyniósł w marcu 53,4 pkt. wobec 52,2 pkt. na koniec poprzedniego miesiąca - podano wstępne dane. Analitycy szacowali, że będzie to 52,4 pkt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d83t7rm

Natomiast indeks PMI określający koniunkturę w sektorze usług wyniósł w marcu 58,5 pkt. wobec 56,4 pkt. na koniec poprzedniego miesiąca - podano wstępne wyliczenia. Analitycy szacowali, że indeks wyniesie 56,1 pkt.

Wartość wskaźnika PMI powyżej 50 punktów oznacza ożywienie w sektorze.

d83t7rm

Podziel się opinią

Share
d83t7rm
d83t7rm