Trwa ładowanie...
logowanie

mBank miał kłopoty. A wszystko przez Orange

- Od rana nie działa strona mBanku - pisze do nas jeden z internautów. - Próbuję się zalogować na stronie mBanku i strona www zniknęła, nie otwiera się - alarmuje na Facebooku Ola.

Share
mBank miał kłopoty. A wszystko przez Orange
Źródło: WP.PL, Fot: Jan Bolanowski
d3nuv61

Problemy występował jednak tylko u osób korzystających z Neostrady lub sieci Orange.

Internauci oraz odwiedzający fanpage mBanku od rana alarmują o kłopotach z logowaniem i dostępem do strony poprzez urządzenia mobilne. - Jak próbuje się logować do mobilnej jest "wystąpił błąd. Spróbuj później". Strona www nie odpala się z poziomu smartfona - pisze Lenka.

- Nie udało się zapłacić mTransferem, a strona www całkowicie niedostępna ("Nie udało się nawiązać połączenia z serwerem mbank.pl", to samo z mbank.com.pl) - podaje Janusz.

d3nuv61

W odpowiedzi na zgłoszenia użytkowników mBank odpowiada na Facebooku: - Utrudnienia mogą występować w ramach usługi internetowej jednego z operatorów (ze względu na zastosowaną konfigurację sieci po stronie operatora). Właśnie wyjaśniamy tę sytuację, prosimy o cierpliwość. Po stromnie banku serwis działa prawidłowo.

Jak wynika z informacji internatów problemy mają ci, którzy korzystają tylko z usług Orange. Według informacji WP.PL około 13.40 utrudnienia zostały zlikwidowane.

d3nuv61

Podziel się opinią

Share
d3nuv61
d3nuv61