Trwa ładowanie...
d2p1v58

MCI.PV i ATP złożyły wniosek w UOKiK o zgodę na przejęcie kontroli nad ATM

Warszawa, 04.07.2016 (ISBnews) - MCI.Private Ventures Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (działający na rachunek funduszu MCI.Euro Ventures 1.0) oraz ATP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych złożyły do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad ATM, podał Urząd.

Share
d2p1v58

Wniosek wpłynął 30 czerwca, sprawa jest w toku. Zgłoszenie zamiaru koncentracji dotyczy przejęcia wspólnej kontroli przez MCI.Private Ventures Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (działający na rachunek funduszu MCI.Euro Ventures 1.0) z siedzibą w Warszawie oraz ATP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych z siedzibą w Warszawie kontroli nad spółką ATM S.A. z siedzibą w Warszawie, podano w komunikacie.

MCI.Private Ventures FIZ jest funduszem inwestycyjnym należącym do Grupy Private Euquity Managers, zajmującej się zarządzaniem różnymi klasami aktywów w funduszach alternatywnych, private equity, w tym w funduszach venture capital.

ATP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych jest funduszem inwestycyjnym, który emituje wyłącznie certyfikaty inwestycyjne, które nie są oferowane w drodze oferty publicznej ani dopuszczone do obrotu na rynku regulowanym, ani wprowadzone do alternatywnego systemu obrotu.

ATM S.A. świadczy usługi telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw i instytucji w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych, w tym także usługi kolokacji (wynajmu powierzchni na sprzęt wraz z zasilaniem oraz odpowiednim podłączeniem telekomunikacyjnym) i hostingu (wynajmu serwerów z przyłączeniem do Internetu).

(ISBnews)

d2p1v58

Podziel się opinią

Share
d2p1v58
d2p1v58