Trwa ładowanie...

Media Markt odda pieniądze klientom-kibicom. Jest tylko jedno ale...

Siatkarska reprezentacja Polski wygra złoty medal podczas najbliższych Igrzysk Olimpijskich w Rio? W szansę na zwycięstwo wierzy Media Markt, który dla wszystkich kibiców przygotował olimpijską odsłonę promocji "Odkryj w sobie Kibica". Jeżeli podopieczni Stephane’a Antigi wywalczą złoty krążek - klienci dostaną zwrot pieniędzy za zakupy.

Media Markt odda pieniądze klientom-kibicom. Jest tylko jedno ale...Fot: Michal Kosc/REPORTER
d3civ8d
d3civ8d

Siatkarska reprezentacja Polski wygra złoty medal podczas najbliższych Igrzysk Olimpijskich w Rio? W szansę na zwycięstwo wierzy Media Markt, który dla wszystkich kibiców przygotował olimpijską odsłonę promocji "Odkryj w sobie kibica". Jeżeli podopieczni Stephane'a Antigi wywalczą złoty krążek - klienci dostaną zwrot pieniędzy za zakupy.

Identyczna promocja trwała podczas piłkarskich mistrzostw Europy - Media Markt zadeklarował, że gdy tylko Polska dojdzie do półfinału imprezy - to odda części klientów pieniądze. Ostatecznie sieć nie musiała dzielić się zyskami, bo nasi kadrowicze odpadli w ćwierćfinale po meczu z Portugalią. Sieć nie zostawiła jednak kibiców na lodzie i zaproponowała prezent na pocieszenie - 20 proc. zwrot pieniędzy.

W czwartek Media Markt poinformował, że wraca do promocji. Sieć jednak tym razem podbija stawkę. Zwrot za zakupy klienci dostaną tylko, jeżeli siatkarska reprezentacja Polski wywalczy złoty medal na Olimpiadzie w Rio.

- Obok piłki nożnej to siatkówka jest najbardziej popularnym sportem wśród polskich kibiców. Każdy turniej z udziałem naszych siatkarzy budzi niesamowite emocje, które z okazji Igrzysk w Rio postanowiliśmy podkręcić kolejną edycją akcji "Odkryj w sobie kibica". Jej futbolowa odsłona cieszyła się bardzo dużą popularnością i mamy nadzieję, że ten zapał pomoże teraz naszym siatkarzom sięgnąć po złoto - komentuje akcję Andrzej Sobolik, dyrektor zarządzający siecią Media Markt.

d3civ8d

Jak wziąć udział w akcji? Szansę na zwrot pieniędzy za zakupy ma każdy klient, który w wyznaczonych dniach dokona zakupów o wartości minimum 500 zł w sklepie stacjonarnym lub internetowym Media Markt. Promocja trwa od 29 lipca do 4 sierpnia.

Następnie należy zarejestrować paragon na specjalnej stronie internetowej - kibicuj-naszym.mediamarkt.pl. Organizatorzy zastrzegają jednak, że czas na rejestrację upływa 5 sierpnia. Później? Należy już tylko czekać i trzymać kciuki za siatkarską reprezentację Polski.

d3civ8d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3civ8d