Trwa ładowanie...

Minister pochwaliła się zdjęciami z lotu balonem. Jej odpowiedź na komentarz bije wszystko

Minister cyfryzacji Anna Streżyńska korzysta z uroków lata. Pochwaliła się w sieci zdjęciami z lotu balonem. Jednego z internautów zaciekawiło, co na to BOR. Riposta była krótka.

Minister pochwaliła się zdjęciami z lotu balonem. Jej odpowiedź na komentarz bije wszystkoŹródło: facebook, fot: Anna Streżyńska
d2nhjgs

Anna Streżyńska w rządzie PiS zajmuje się szeroko pojętą cyfryzacją. Choć zazwyczaj pracuje w cieniu bardziej "medialnych" ministrów, to jednak kilkukrotnie było o niej głośno. Chociażby wtedy, gdy nie chciała dzielić się kompetencjami z Antonim Macierewiczem. Z jego resortem spierała się także o dowody osobiste. Pojawiły się wręcz plotki o możliwym odwołaniu minister. Okazały się jednak nieprawdziwe.

Anna Streżyńska w rozmowie z money.pl przyznawała, że "całymi nocami siedzi na Facebooku". I choć pewnie akurat nie to miała na myśli, to lubi się tam dzielić zdjęciami i wydarzeniami ze swojego życia. Ostatnio był to przelot balonem. Po udanym lądowaniu znalazł się także czas na zimny trunek.

Pani minister wykazała się przy tej okazji dużym dystansem do siebie. Jeden z internautów zapytał, co na takie wyprawy Biuro Ochrony Rządu. Streżyńska odpowiedziała krótko: "Nie zajmuje się mało ważnymi ministrami".

facebook
Źródło: facebook, fot: screen

- Ełczanie, z którymi projektujemy cyfryzację zdarzenia życiowego: Narodziny Dziecka, wysłali mnie do nieba :)
Było cudownie oglądać świat (miasto i jego piękne okolice) z drobnej łupinki kosza, ponad kilometr nad ziemią (3500 stóp wg urządzeń pomiarowych). Twarde lądowanie było sprawdzianem odporności - przeciągnęło nas w przewróconym koszu ze 20 m! - napisał też na drugim ze swoich profili facebookowych.

Zobacz także: E-dowód i mDokumnety. Nowe usługi cyfrowe Polaków

d2nhjgs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nhjgs