Trwa ładowanie...
d1pn8p3

Mirosław Wróbel złożył wniosek do UOKiK ws. przejęcia części mienia Eurotruck

Warszawa, 24.02.2016 (ISBnews) - Mirosław Wróbel sp. z o.o. złożył w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o przejęcie części mienia Eurotruck, podał Urząd.

Share
d1pn8p3

Wniosek wpłynął 22 lutego br., sprawa jest w toku.

"Planowana koncentracja polega na przejęciu przez Mirosław Wróbel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu części mienia należącego do Eurotruck spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Straszynie. Podstawą zgłoszenia planowanej transakcji jest art. 13 ust. 2 pkt 4 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów" - czytamy w komunikacie.

Na skutek nabycia części mienia będącego w posiadaniu Eurotruck zgłaszający rozpocznie w Straszynie (pomorskie) działalność polegającą przede wszystkim na prowadzeniu autoryzowanego salonu sprzedaży oraz serwisu pojazdów ciężarowych i dostawczych Mercedes-Benz, podano również.

d1pn8p3

Zgłaszający prowadzi działalność gospodarczą polegającą między innymi na realizacji umów dealerskich takich marek samochodowych, jak: Mercedes-Benz i Mazda (sprzedaż i serwis). W ramach swojego przedsiębiorstwa zgłaszający prowadzi także stację kontroli pojazdów oraz sprzedaje pojazdy używane, oryginalne części zamienne i akcesoria marek Mercedes-Benz, EvoBus, FUSO Canter i Mazda. Zgłaszający nie przynależy do żadnej grupy kapitałowej. Działalność swoją prowadzi za pośrednictwem oddziałów w Pietrzykowicach, Poczesnej, Opolu, Wrocławiu, Lubinie, Jeleniej Górze i Zielonej Górze.

Eurotruck prowadzi działalność gospodarczą polegającą m.in. na realizacji umów dealerskich zawartych z Mercedes-Benz Polska w zakresie sprzedaży i serwisu pojazdów dostawczych i ciężarowych.

(ISBnews)

d1pn8p3

Podziel się opinią

Share
d1pn8p3
d1pn8p3