Trwa ładowanie...
d20s7ur
employer branding

Mistrzowie employer branding'u w Polsce

Coraz więcej firm poświęca uwagę swojemu wizerunkowi pracodawcy. Poziom działań employer branding’owych w Polsce jest coraz wyższy, można to zauważyć na podstawie nadesłanych zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu Employer Branding Stars
Share
Mistrzowie employer branding'u w Polsce
Źródło: Thinkstockphotos
d20s7ur

Coraz więcej firm poświęca uwagę swojemu wizerunkowi pracodawcy. Poziom działań employer branding’owych w Polsce jest coraz wyższy, można to zauważyć na podstawie nadesłanych zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu Employer Branding Stars.

Organizatorem konkursu jest redakcja HRstandard.pl, największy portal HR w Polsce, natomiast patronat merytoryczny sprawuje Employer Branding Institute.

Rozdanie nagród odbyło się 11 czerwca 2013r. na gali zwieńczającej pierwszy dzień konferencji HRcamp & #truWarsaw.

d20s7ur

Patronat medialny nad konkursem objęli: Wirtualna Polska, Money.pl, GoldenLine, PRoto.pl, Marketing przy kawie, Marketingowiec.pl, MARKETER+

Wśród zwycięzców znalazły się zarówno zeszłoroczne gwiazdy, jak i debiutanci. Do konkursu zgłosiły się takie firmy, jak: BRE Bank, Danone, Eurobank, Ernst & Young, Grupa Lotos, Grupa Żywiec, Jeronimo Martins Polska, K2 Internet, Luxoft, Makro Cash & Carry, Mondelez, Pracuj.pl, PwC, Serco, UBS czy Unilever.

Konkurs został bardzo pozytywnie przyjęty w środowisku biznesowym: „Konkursy takie, jak EBstars pełnią istotną rolę w szerzeniu świadomości wagi dobrego Employer Brandingu dla rozwoju biznesu. Zwłaszcza w przypadku firm obecnych w Polsce, wśród których wiele musi wciąż jeszcze nadrobić zaległości w tym zakresie do zachodnich przedsiębiorstw. Akcje tegorocznych laureatów udowadniają, że w polskim Employer Brandingu dzieje się coraz więcej. Cieszymy się, że udało nam się znaleźć w gronie nagrodzonych” – mówi Przemysław Berendt, Globalny Wiceprezes Luxoft ds. Marketingu.

Podsumowując konkurs można stwierdzić, że konkurencja wśród firm na polu employer branding’owym jest bardzo wyrównana. Świadczyć może o tym fakt, że jury nie wskazało jednogłośnie kampanii, która zasłużyła na wyróżnienie specjalne w konkursie. Kto zdobył statuetki EBstars?

d20s7ur

Oto lista zwycięzców:

Najlepsza Kampania Employer Branding
Zwycięzca: Luxoft
Wyróżnienie: BRE Bank (Bankowe talenty) oraz Ernst&Young (Dzień dobry pełen wyzwań)

Najlepsza Wewnętrzna Kampania Employer Branding
Zwycięzca: Jeronimo Martins Polska (To proste!)
Wyróżnienie: K2 Internet (Święta na kartonach)

*Najlepsza strona kariery *
Zwycięzca: BRE Bank (Bankowe Talenty)

d20s7ur

Najlepsze materiały rekrutacyjne
Zwycięzca: Ernst&Young (Dzień dobry pełen wyzwań)
Wyróżnienie: K2 Internet (Człowiek roku)

Najlepsze wykorzystanie social media
Zwycięzca: Grupa Żywiec

Najlepsze wydarzenie offline
Zwycięzca: Ernst & Young
Wyróżnienie: Makro

Gratulujemy!

Więcej na temat konferencji można znaleźć na stronie hrcamp.pl

Employer Branding. Budowanie wizerunku pracodawcy. Krok po kroku

d20s7ur

Podziel się opinią

Share
d20s7ur
d20s7ur