Trwa ładowanie...
d46gm4l
14-02-2017 12:32

Mobivia złożyła do UOKiK o zgodę na przejęcie Feu Vert Polska

Warszawa, 14.02.2017 (ISBnews) -  Mobivia złożyła do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek w sprawie przejęcia kontroli nad Feu Vert Polska oraz jej spółką zależną Feu Vert Car Service Polska, podał Urząd.

d46gm4l
d46gm4l

Wniosek wpłynął 9 lutego, sprawa jest w toku.

"Koncentracja ma się dokonać w formie przejęcia kontroli nad Feu Vert Polska Sp. z o.o. oraz jej spółką zależną Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o. przez Norauto Polska Sp. z o.o. oraz jednocześnie nabycia nieruchomości przez Porea Sp. z o.o., tj. w formie przewidzianej w art. 13 ust. 2 pkt 2) i pkt 4) ustawy z dnia 16 lutego 2007 roku o ochronie konkurencji i konsumentów" - podano w komunikacie.

Norauto Polska i Porea są częścią grupy spółek należących do Mobivia S.A. Działalność grupy Mobivia skupia się głównie na świadczeniu usług konserwacji i napraw pojazdów oraz sprzedaży samochodowych części zamiennych. Mobivia prowadzi działalność w 16 państwach pod różnymi markami, takimi jak m.in. Norauto, Midas, Carter-cash, Auto 5, Synchro Diffusion, Bythjul.com, Altermove.

Działalność Feu Vert Polska i Feu Vert Car Service obejmuje prowadzenie samoobsługowych sklepów z szerokim wyborem części i akcesoriów samochodowych, oferowanie pełnego zakresu usług związanych z bieżącym utrzymaniem samochodów osobowych i lekkich pojazdów ciężarowych, a także prowadzenie punktów serwisowych oferujących usługi związane z bieżącym utrzymaniem samochodów osobowych i lekkich pojazdów ciężarowych. Jedno z centrum motoryzacyjnych Feu Vert jest zlokalizowane na nabywanej w ramach niniejszej transakcji nieruchomości należącej do grupy Feu Vert, podano także.

(ISBnews)

d46gm4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46gm4l