Trwa ładowanie...
d2t4svu

MSW: ostatnie pięć godzin licytacji medalu od szefa MSW (komunikat)

...

d2t4svu
d2t4svu

16.01. Warszawa - MSW informuje:

W ramach XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa aukcja charytatywna pamiątkowego srebrnego medalu Interpolu przekazanego przez szefa MSW Jacka Cichockiego. Aktualna cena to 3 tys. 350 zł. Aukcja potrwa jeszcze tylko 5 godzin - kończy się dziś (16 stycznia br.) po godz. 15. Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji!

Przekazany na aukcję charytatywną pamiątkowy medal (Commemorative Medal) został ofiarowany ministrowi spraw wewnętrznych Jackowi Cichockiemu przez sekretarza generalnego Interpolu Ronalda K. Noble podczas wizyty w Polsce w czerwcu 2012 r.

Medal stanowi prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów, gdyż pochodzi z limitowanej serii (2 tysiące sztuk na całym świecie) i ma numer 121. Medal został wykonany ze srebra i posiada certyfikat autentyczności.

d2t4svu

Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem pamiątkowego srebrnego medalu Interpolu i tym samym wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do licytacji.

Medal Interpolu przekazany przez szefa MSW można licytować pod linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/pamiatkowy-medal-i705705

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach którego są zbierane pieniądze, odbył się w niedzielę (13 stycznia br.). Połowa pieniędzy zebranych podczas XXI Finału zostanie wykorzystana na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, natomiast druga połowa na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kos/

d2t4svu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t4svu