Trwa ładowanie...
d14qnm2

MSW: pamiętaj o paszporcie przed wakacjami (komunikat)

...

d14qnm2
d14qnm2

25.04. Warszawa - MSW informuje:

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przypomina, aby przed wakacjami sprawdzić termin ważności paszportu. Odpowiednio wcześniej złożony wniosek o wydanie nowego dokumentu pozwoli uniknąć kolejek i otrzymać paszport przed zaplanowanym letnim wypoczynkiem. Od połowy stycznia br. wprowadzono możliwość wyrobienia paszportu u dowolnego wojewody na terenie całego kraju.

O tym, dlaczego nie warto czekać ze złożeniem wniosku o nowy paszport, w załączniku w komunikacie pt. "Nie czekaj do wakacji, już dziś złóż wniosek o paszport".

Ułatwienie, dzięki któremu możemy złożyć wniosek i odebrać gotowy paszport w dowolnym, najdogodniejszym dla nas punkcie paszportowym, na przykład w miejscowości, w której aktualnie przebywamy, weszło w życie 17 stycznia br.

d14qnm2

Z podsumowania pierwszego kwartału 2013 r., które przygotowało MSW, wynika, że z takiej możliwości najwięcej osób korzysta na Mazowszu. Szczegóły w załączniku w komunikacie pt. "Już prawie 10 tys. osób skorzystało z nowych przepisów paszportowych".

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d14qnm2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14qnm2