Trwa ładowanie...
d1eitxd
związki
05-01-2012 12:26

MSW: spotkanie ze związkowcami (komunikat)

...

d1eitxd
d1eitxd

05.01. Warszawa - MSW informuje:

Zgodnie z zapowiedziami Jacek Cichocki, minister spraw wewnętrznych w połowie stycznia br. spotka się w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych ze związkami zawodowymi Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej w sprawie ewentualnych podwyżek.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych szuka środków na ewentualne podwyżki dla funkcjonariuszy Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej.

Już 12 grudnia 2011 r. po spotkaniu z przedstawicielami związków zawodowych m.in. policjantów, strażaków, strażników granicznych Jacek Cichocki, minister spraw wewnętrznych zapowiedział, iż resort przeanalizuje budżety Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej na 2012 r. pod kątem ewentualnych podwyżek dla pozostałych funkcjonariuszy służb podległych MSW.

d1eitxd

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami minister Jacek Cichocki spotka się z przedstawicielami związków zawodowych Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej i przedstawi wyniki przeprowadzonej analizy.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ mick/

d1eitxd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1eitxd