Trwa ładowanie...
d4c5el8
d4c5el8

MSW: wizyta ministra Cichockiego w Berlinie (komunikat)

...
Share
d4c5el8

23.03. Warszawa - MSW informuje:

O współpracy polskich i niemieckich służb podczas Euro 2012 oraz doświadczeniach Niemiec, jako organizatora Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2006 r. rozmawiają dziś (23 marca br.) w Berlinie minister spraw wewnętrznych Jacek Cichocki oraz minister spraw wewnętrznych Republiki Federalnej Niemiec Hans-Peter Friedrich. W spotkaniu bierze również udział wiceminister Michał Deskur.

Na spotkaniu poruszone zostaną kwestie nowej umowy międzyrządowej o współpracy służb policyjnych, granicznych oraz wspólnych polsko-niemieckich działaniach w zakresie zwalczania przestępczości transgranicznej.

d4c5el8

W trakcie wizyty w Berlinie minister Jacek Cichocki oraz wiceminister Michał Deskur odwiedzą również Stadion Olimpijski w Berlinie, na którym rozgrywany był finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2006 r.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ aja/

d4c5el8

Podziel się opinią

Share
d4c5el8
d4c5el8