Trwa ładowanie...
d3a75bl

MSWiA: publikacja dokumentacji przetargowej (komunikat)

...
Share
d3a75bl

09.11. Warszawa -MSWiA informuje:

Zgodnie z zapowiedziami Piotra Kołodziejczyka, wiceministra spraw wewnętrznych i administracji, na stronach internetowych Centrum Projektów Informatycznych MSWiA opublikowano dodatkowe dokumenty związane z przetargiem na dostawę niespersonalizowanych blankietów dla elektronicznych dowodów osobistych.

Oprócz wcześniej dostępnych dokumentów z postępowania, w szczególności: Ogłoszenie o zamówieniu czy Opis potrzeb i wymagań Zamawiającego do wiadomości publicznej podano, skierowane do CPI MSWiA, wezwania Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. o niezwłoczne unieważnienie postępowania ze względu na wystąpienie informacji niejawnych oraz istotny interes publiczny jak również istotny interes państwa nakazujący powierzenie produkcji blankietów krajowemu wykonawcy.

d3a75bl

Udostępnienie treści odwołań, pytań i odpowiedzi w sprawie przetargu na dostawę niespersonalizowanych blankietów nowych dowodów osobistych pozwoli opinii publicznej poznać przebieg postępowania oraz uzyskać własny, oparty na faktach pogląd na jego temat.

Deklaracja Pana Ministra, wsparta opinią prawną pozwoli na dalsze publikowanie dokumentacji odnoszącej się do zakończonych już przetargów.

Dokumentacja dotyczącą postępowania nr 41-CPI-WA-2244/10 na: "Dostawę niespersonalizowanych blankietów dowodów osobistych wyposażonych w mikroprocesor wraz z oprogramowaniem middleware zapewniającym komunikację z mikroprocesorem i wykonanie projektu technicznego dowodu osobistego" znajduje się pod poniższym linkiem.

http://cpi.mswia.gov.pl/portal/cpi/33/2092/Dostawa_niespersonalizowanych_blankietow_dowodow_osobistych_wyposazonych_w_mikro.html

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ stav/

d3a75bl

Podziel się opinią

Share
d3a75bl
d3a75bl