Trwa ładowanie...
d3zde9z

MSWiA: Spotkanie ministrów w Zgorzelcu (komunikat)

...

d3zde9z
d3zde9z

10.10. Warszawa - MSWiA informuje:

14 października br. (czwartek) w Zgorzelcu spotkają się Jerzy Miller, minister spraw wewnętrznych i administracji i Thomas de Maiziere, minister spraw wewnętrznych Republiki Federalnej Niemiec.

Po spotkaniu ministrów zaplanowana jest konferencja prasowa. Konferencja odbędzie się w czwartek (14 października) o godz. 12.45 w Domu Kultury w Zgorzelcu, ul. Parkowa 1.

Przed konferencją prasową około godz. 10.30 ministrowie wspólnie przejdą przez Most Staromiejski łączący G"rlitz ze Zgorzelcem.

d3zde9z

Media zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o podanie e-mailem (na adres: malgorzata.prusek@mswia.gov.pl) lub telefonicznie (22 60 152 90) następujących danych:

- imię i nazwisko;

- PESEL;

- seria i numer dowodu osobistego;

- imię ojca;

- redakcja;

- telefon kontaktowy.

UWAGA: Akredytacje przyjmujemy do poniedziałku (11 października br.) do godz. 14.00.

Wejście na konferencję tylko na podstawie wcześniejszego zgłoszenia i ważnej legitymacji prasowej. Dziennikarze proszeni są o przybycie najpóźniej do godz. 12.15.

Stacje telewizyjne planujące bezpośrednie relacje proszone są o podawanie pełnego składu ekip.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ akuc/

d3zde9z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zde9z