Trwa ładowanie...
d4dcu6x

MSZ: wizyta podsekretarz stanu w MSZ K. Pełczyńskiej-Nałęcz w Gruzji (komunikat)

...

Share
d4dcu6x

10.04. Warszawa - MSZ informuje:

Proces stowarzyszeniowy Gruzji z UE oraz kwestia zbliżenia Gruzji do struktur euroatlantyckich - były głównymi tematami rozmów podsekretarz stanu w MSZ Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz z minister spraw zagranicznych Gruzji Mają Pandżykidze oraz ministrem stanu ds. integracji europejskiej i euroatlantyckiej Aleksim Petriaszwilim 10 kwietnia w Tbilisi.

"Niezmiennie wspieramy wysiłki Gruzji na drodze do zbliżenia z Europą" powiedziała wiceminister Pełczyńska-Nałęcz dodając, że w czasie wizyty omawiane są szczegóły dotyczące perspektywy podpisania umowy stowarzyszeniowej UE -Gruzja. W trakcie spotkania poruszony został również temat pozycja Polski względem dążeń Gruzji do członkostwa w NATO.

Podczas wizyty w Tbilisi wiceminister Pełczyńska - Nałęcz zapoznała się z przebiegiem wdrożenia projektów realizowanych w ramach polskiej pomocy rozwojowej.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kos/

d4dcu6x

Podziel się opinią

Share
d4dcu6x
d4dcu6x