Trwa ładowanie...
d1hw29n

MSZ ws. spotkania ministrów spraw zagranicznych państw NATO (komunikat)

...

Share
d1hw29n

07.12. Warszawa - MSZ informuje:

Minister Radosław Sikorski będzie przewodniczył polskiej delegacji na spotkaniu Ministrów Spraw Zagranicznych państw NATO rozpoczynającym się 7 grudnia br. w Brukseli.

Podczas obrad Szefów Dyplomacji odbędzie się sesja Rady Północnoatlantyckiej poświęcona sytuacji w Afganistanie, na Bałkanach oraz w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Ministrowie omówią także stan przygotowań do szczytu NATO w Chicago, który przewidziany jest na maj 2012 roku.

d1hw29n

Spotkanie Ministrów Spraw Zagranicznych państw NATO zakończy się 8 grudnia br. Tego dnia delegaci uczestniczyć będą w posiedzeniu Rady NATO - Rosja, podczas którego przedyskutują zagadnienia współpracy Sojuszu z Federacją Rosyjską. Drugiego dnia spotkania odbędzie się także sesja Rady Północnoatlantyckiej z udziałem przedstawicieli państw uczestniczących w operacji Międzynarodowych Sił Wspierania Bezpieczeństwa (ISAF - International Security Assistance Force) w Afganistanie.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ stav/

d1hw29n

Podziel się opinią

Share
d1hw29n
d1hw29n