Trwa ładowanie...
d44c18m
dom
02-07-2009 12:29

Muszkieterowie otworzyli nowy rynek w Pucku

Siedemnastego czerwca w Pucku Grupa Muszkieterów otworzyła dla majsterkowiczów i miłośników własnych ogrodów supermarket Bricomarché. Nowa placówka znajduje się obok supermarketu spożywczego Intermarché.

d44c18m
d44c18m

Dzięki połączeniu spożywczego Intermarché z Bricomarché powstał tzw. Rynek Muszkieterów. Taka lokalizacja sprawia, że klienci mogą robić kompleksowe zakupy w jednym miejscu.

Łącznie z nowym sklepem grupa Muszkieterów w Polsce posiada 65 supermarketów typu "dom i ogród" Bricomarché. Bricomarché to także najbardziej rozbudowana sieć pod względem ilości tego typu sklepów.

Nowy Bricomarché z salą sprzedaży o powierzchni 1400 mkw został bardzo dobrze oceniony przez mieszkańców Pucka, którzy podkreślali że brakowało takiego supermarketu w ich mieście. Klienci za swoje zakupy mogą zapłacić w jednej z 3 kas. Obok sklepu znajduje się darmowy parking na około 100 samochodów.

Do mocnych stron nowego sklepu należą: lokalizacja blisko centrum miasta i jednocześnie przy przelotowej drodze na półwysep helski oraz bogaty asortyment w atrakcyjnych cenach.

d44c18m

W Bricomarché kupujący mają do wyboru ponad 20 tys. artykułów w 4 kategoriach: artykuły do majsterkowania, materiały budowlane, artykuły dekoracyjne, asortyment związany z ogrodem.

Klienci Bricomarché mogą skorzystać także z wielu dodatkowych usług, jak np. cięcie drewna czy pomoc w transporcie zakupionych towarów. Mogą również liczyć na specjalną kartę kredytową.

Plac zabaw dla dzieci w Pucku

W ramach ogólnopolskiej akcji "Place Zabaw Muszkieterowie" dzieci w Pucku mogą już w tym roku bawić się na bezpiecznym i kolorowym placu zabaw. Plac Zabaw Muszkieterów w Pucku ufundowali Maria i Andrzej Sikorscy, właściciele sklepu Intermarché oraz Anna i Paweł Pyszkowscy, właściciele sklepu Bricomarché wraz z Fundacją Muszkieterów. Zestawy i urządzenia do zabawy montowane są na terenie zielonym, należących do samorządu. Gotowy plac, na mocy specjalnej umowy, stał się własnością społeczności lokalnej.

Do 5 października trwa też specjalny konkurs "Dziecko na Placu Zabaw Muszkieterów". Zdjęcia dzieci bawiących się na Placu Zabaw Muszkieterów w Pucku można wysłać na adres specjalnej strony internetowej placów www.placezabaw.muszkieterowie.pl i wziąć udział w sms-owo-internetowym konkursie na najzabawniejsze zdjęcie dziecka na placu. Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Handel-Net.pl

d44c18m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44c18m