Trwa ładowanie...
d1k0bvm

Na początku maja rusza budowa warszawskiego projektu Ganta

29.04. Warszawa (PAP) - Na początku maja rozpocznie się budowa projektu Ganta przy ulicy Sokołowskiej w Warszawie. Zdaniem dewelopera rynkowe ceny mieszkań pozostaną niezmienione...

Share
d1k0bvm

29.04. Warszawa (PAP) - Na początku maja rozpocznie się budowa projektu Ganta przy ulicy Sokołowskiej w Warszawie. Zdaniem dewelopera rynkowe ceny mieszkań pozostaną niezmienione lub nieznacznie wzrosną - poinformował dziennikarzy po konferencji Andrzej Szornak, wiceprezes Ganta.

"Czwartego maja wykonawca wchodzi na plac budowy" - powiedział Szornak. Dodał, że umowa z Budopolem nie jest jeszcze podpisana, ale ma to nastąpić w ciągu najbliższych dni.

"Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się 10 kwietnia, od tego czasu dużo mieszkań zostało już zarezerwowanych" - powiedział.

Z informacji na stronie internetowej Ganta wynika, że 40 z 273 mieszkań zostało sprzedanych lub zarezerwowanych.

d1k0bvm

Deweloper prowadzi obecnie negocjacje na temat finansowania drugiego etapu tej inwestycji.

"Na pierwszy etap mamy zapewnione finansowanie, obecnie rozmawiamy z bankiem Raiffeisen na temat kredytu na drugi etap inwestycji" - powiedział.

Spółka nie sfinalizowała zakupu działki w Pradze.

"Nie powiodły się negocjacje zakupu działki w Pradze. W tej chwili szukamy nowej lokalizacji w tym mieście, ale cały czas koncentrujemy się na rynku krajowym" - powiedział Szornak.

Jego zdaniem rynkowe ceny mieszkań pozostaną stabilne.

"Ceny mieszkań nie będą się znacząco zmieniać. Uważam, że pozostaną one na obecnym poziomie, być może wzrosną, ale będzie to niewielki wzrost rzędu 3-5 proc." - powiedział. (PAP)

jru/ asa/

d1k0bvm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k0bvm
d1k0bvm