Trwa ładowanie...

Najgorszy scenariusz na pewno się spełni

Inwestorzy powinni być zawsze przygotowani na najbardziej ekstremalne scenariusze związane z ryzykiem, gdyż te z całą pewnością się wydarzą, uważa szef banku Goldman Sachs, LLoyd Blankfein podczas wystąpienia w Australijskim Instytucie Dyrektorów.

Najgorszy scenariusz na pewno się spełniŹródło: Thinkstockphotos
d1ppg8m
d1ppg8m

Inwestorzy powinni być zawsze przygotowani na najbardziej ekstremalne scenariusze związane z ryzykiem, gdyż te z całą pewnością się wydarzą, uważa szef banku Goldman Sachs, LLoyd Blankfein podczas wystąpienia w Australijskim Instytucie Dyrektorów - pisze "Business Insider".

Blankfein uważa, że doświadczenie kryzysu finansowego w latach 2007-2008 nauczyło go przyjmować, że najgorsze z pewnością się ziści. Może dzisiaj, może w odległej przyszłości, ale na pewno.

Szef Goldmana uważa, że kryzys finansowy pojawił się dlatego, że zwykli ludzie zakładali że scenariusz, którego się najbardziej obawiali - zapaść na rynku nieruchomości - nie sprawdzi się.

Goldman Sachs działa jako doradca finansowy dla największych firm, rządów i najbogatszych rodzin na świecie. Działa jako bezpośredni dealer w kontaktach z Bankiem Federalnym w USA.

d1ppg8m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ppg8m