Trwa ładowanie...

Narodowa Loteria Paragonowa. Ostatni dzień premiowania fryzjerów

Tylko do końca dnia premiowane będą paragony od fryzjera i kosmetyczki w loterii paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów. Resort przypomina, że trzeba je zarejestrować do końca dnia.

Narodowa Loteria Paragonowa. Ostatni dzień premiowania fryzjerówŹródło: Eastnews, fot: Tadeusz Koniarz/REPORTER
dqky7kz
dqky7kz

Tylko do końca dnia premiowane będą paragony od fryzjera i kosmetyczki w loterii paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów. Resort przypomina, że zarejestrować dziś trzeba także inne paragony z grudnia.

W żaden inny dzień roku kosmetyczki i zakłady fryzjerskie nie mają takiego obłożenia jak w Sylwestra. Ministerstwo Finansów przypomina, że także od tych usługodawców warto wziąć paragon. Po pierwsze będzie on umożliwiał reklamację złego uczesania, po drugie da możliwość wygrania w loterii paragonowej.

"Wybierasz się do fryzjera lub kosmetyczki przed sylwestrową zabawą? Pamiętaj, że ostatni dzień roku to także ostatni dzień premiowania branży fryzjerskiej i kosmetycznej" - informuje resort w komunikacie prasowym.

Jednocześnie resort przypomina, że kończy się trzymiesięczny okres premiowania paragonów pochodzących do tych usługodawców. Tylko te paragony mogą wygrać samochód opel insignia.

dqky7kz

"Ostatni dzień grudnia jest jednocześnie ostatnim dniem, kiedy możesz rejestrować paragony „grudniowe”. To jedna z podstawowych zasad loterii. Paragon trzeba zarejestrować w miesiącu zakupu" - przypomina ministerstwo.

Najbliższe losowanie odbędzie się 18 stycznia 2016 roku. Poza standardowymi paragonami, które wygrają dwa tablety oraz opla astrę będzie to także pierwsze losowanie "branżowe". To właśnie w nim wezmą udział jedynie paragony od fryzjerów i kosmetyczek. Jak dotąd odbyły się dwa zwykłe losowania.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja mająca przypominać o obowiązku posiadania kas fiskalnych przez polskie firmy i zachęcać Polaków do odbierania paragonów. Do końca listopada zarejestrowano w niej 32 mln dowodów zapłaty.

dqky7kz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqky7kz