Trwa ładowanie...
dxotc0k

Nettle wyemituje obligacje roczne o łącznej wartości nominalnej 3 mln zł

Warszawa,? ?18.11.2014 (ISBnews) - Nettle wyemituje roczne obligacje imienne serii P o łącznej cenie nominalnej i emisyjnej 3 mln zł, podała spółka. Pozyskane w ramach emisji środki zostaną przeznaczone na realizację strategicznych projektów oraz sfinansowanie bieżącej działalności.
Share
dxotc0k

"Zarząd Nettle S.A. informuje, iż w dniu 17 listopada 2014 r. podjął Uchwałę nr 1 w sprawie emisji do 30 sztuk rocznych obligacji imiennych zabezpieczonych serii P o łącznej cenie nominalnej i emisyjnej 3.000.000 zł" - głosi komunikat.

Zabezpieczenie zostanie ustanowione w formie zastawu rejestrowego na zbiorze wierzytelności istniejących i przyszłych emitenta lub innego podmiotu do wysokości nie mniejszej niż 110% wartości nominalnej obligacji, podano również.

"Obligacje nie będą przedmiotem ubiegania się o wprowadzenie od Alternatywnego Systemu Obrotu na rynku Catalyst" - czytamy dalej.

Nettle specjalizuje się w outsourcingu procesu zarządzania należnościami. Spółka odnotowała 5 mln zł przychodów w 2013 r. Jej właścicielem jest fundusz venture capital Ortie Capital Investment, inwestujący m.in. w przedsięwzięcia z obszaru usług medycznych.

?(?ISBnews)

dxotc0k

Podziel się opinią

Share
dxotc0k
dxotc0k