Trwa ładowanie...
mąż

Nie chciał, żeby chodziła do pracy - podtruwał i oszpecał

Dosypywał jej sterydów do jedzenia, tak aby utyła i została w domu
Share
Nie chciał, żeby chodziła do pracy - podtruwał i oszpecał
Źródło: Thinkstockphotos
d1ge4uj

Zawsze był chorobliwie zazdrosny, ale kiedy poszła do pracy, nie potrafił sobie z tym poradzić. W internecie kupił anapolon i dianabol, mocne sterydy. 37-letnia kobieta dostała od nich wyprysków, a na plecach i twarzy zaczęły jej rosnąć włosy.

Jaspreet Singh Gill ma dwoje dzieci: 15-letniego syna i 16-letnią córkę. Znalazła w zamkniętej szufladzie podejrzane lekarstwa i powiadomiła matkę, a ta policję. 41-letni Dalwara Singh dostał rok więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Bierze też udział w terapii w ramach programu przeciwko przemocy w rodzinie. Ma całkowity zakaz zbliżania się do swojej ofiary i ograniczony kontakt z dziećmi. Musiał też wyprowadzić się z rodzinnego domu. Nawet jego adwokat David Martin-Sperry miał problem z wytłumaczeniem klienta, dlatego skwitował krótko: „To naprawdę bardzo dziwaczny przypadek”.

Jaspreet przyjęła wyrok sądu z wielką ulgą: „Nie chcę go więcej widzieć. Wybaczałam mu przez 17 lat i wystarczy. Ani dnia dłużej”. Przez cały czas mąż darzył ją nadmierną i toksyczną miłością. Czuła się nieustannie kontrolowana. Od samego początku nie mogła decydować ani o tym, z kim się przyjaźni, ani w co się ubiera. Oskarżał ją o niewierność.

d1ge4uj

W 2009 r. znalazła pracę. Od tamtego czasu sprawy zaczęły układać się coraz gorzej. Mężczyzna żądał, by siedziała w domu, gotowała i zajmowała dziećmi. Gdy nie udało mu się jej przekonać, wpadł na szatański pomysł oszpecenia żony przy użyciu tabletek hormonalnych.

Pan Singh mieszka w Leicester. Jest szefem jednego z oddziałów w fabryce żywności. Gdy realizował swój plan, przez pewien czas samodzielnie przygotowywał posiłki dla ukochanej. Kiedy żona narzekała, że są zbyt gorzkie i nie smakują jej, nalegał, by jadła do końca, bo takie uwagi sprawiają mu wielką przykrość.

Teraz poszkodowana pod kontrolą lekarzy znów bierze hormony, ale tym razem mają one pomóc jej przywrócić równowagę w organizmie. Podtruwanie i oszpecanie trwało kilka tygodni, jednak ich skutki będą nieodwracalne. Trudny do oszacowania jest uszczerbek na zdrowiu psychicznym. Kobieta na pewno będzie mieć problem z zaufaniem komukolwiek. Przez lata ufała mężowi i nie prowadziła własnego życia, co zakończyło się dramatycznie.

Sylwia Milan
na podstawie Daily Mirror

d1ge4uj

[

]( http://elondyn.co.uk/cooltura )

d1ge4uj

Podziel się opinią

Share
d1ge4uj
d1ge4uj