Trwa ładowanie...

Nowa promocja Biedronki. Był "Gang Świeżaków", są "Super Zwierzaki"

Za wydanie każdych 5 złotych na świeżych owoce i warzywa w Biedronce otrzymuje się pakiet 4 kart.

Share
Nowa promocja Biedronki. Był "Gang Świeżaków", są "Super Zwierzaki"
Fot: zrzut ekranu biedronka.pl
dxpvxsd

Biedronka wprowadza nową promocję skierowaną do dzieci, która idzie w ślady bardzo popularnej akcji z "Gangiem Świeżaków". Za zakupy owoców i warzyw za minimum 5 zł zbiera się karty z "Super Zwierzakami", a dzięki specjalnej aplikacji można usłyszeć głosy, jakie wydają zwierzęta na każdej z kart. Promocja potrwa do 30 kwietnia.

Za wydanie każdych 5 zł na świeżych owoce i warzywa w Biedronce otrzymuje się pakiet 4 kart. Dodatkowe karty można otrzymać za zakup oznaczonych produktów oraz za okazanie zarejestrowanej karty Moja Biedronka. W obu przypadkach warunkiem jest jednoczesny zakup świeżych owoców lub warzyw za co najmniej 5 zł.

dxpvxsd

Łącznie do zebrania jest siedem pakietów po cztery karty - pięć za zakup owoców i warzyw, a po jednym dodatkowym za zakup promocyjnego produktu oraz za okazanie karty Moje Biedronka. W ramach promocji można też kupić za 4,99 zł album do zbierania kart.

Aby uatrakcyjnić kolekcjonowanie kart, Biedronka zachęca do ściągania specjalnej aplikacji na urządzenie mobilne, dzięki której można usłyszeć dźwięki, jakie wydają zwierzęta przedstawione na poszczególnych kartach.

Poprzednia owocowo-warzywna promocja Biedronki okazała się na tyle popularna, że w pewnym stopniu obróciła się przeciw jej organizatorowi. W pewnym momencie maskotek zaczęło bowiem brakować, co wywołało wściekłość wielu klientów dyskontu.

dxpvxsd

Podziel się opinią

Share
dxpvxsd
dxpvxsd