Trwa ładowanie...
dqngmwk

NWZA Infovide-Matrix zdecyduje o uchwaleniu kapitału docelowego

14.09. Warszawa (PAP) - NWZA Infovide-Matrix zwołane na 14 października podejmie decyzję o zmianach w statucie, które zakładają upoważnienie zarządu do jednego lub kilku podwyższeń...

dqngmwk
dqngmwk

14.09. Warszawa (PAP) - NWZA Infovide-Matrix zwołane na 14 października podejmie decyzję o zmianach w statucie, które zakładają upoważnienie zarządu do jednego lub kilku podwyższeń kapitału zakładowego do 30 czerwca 2013 r. o łączną kwotę nie większą niż 200 tys. zł poprzez emisję akcji, które będą wydawane w zamian za wkłady pieniężne - poinformowała spółka w projektach uchwał na walne.

Obecnie kapitał zakładowy Infovide-Matrix wynosi 1.183.488,10 zł i dzieli się na 11.834.881 akcji o wartości nominalnej 0,10 zł każda.

Wiceprezes spółki Borys Stokalski poinformował PAP, że Infovide-Matrix w najbliższym czasie nie planuje wykorzystać emisji akcji w ramach kapitału docelowego, a planowane zmiany w statucie wynikają z realizacji nowej strategii i mają być zabezpieczeniem na przyszłość. Powiedział też, że poza planami złożenia oferty na COIG, spółka nie przewiduje żadnych akwizycji. (PAP)

gsu/

dqngmwk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqngmwk