Trwa ładowanie...
d2uw4in

NWZA Polimeksu-Mostostalu odstąpiło od głosowania projektów uchwał połączeniowych

12.03. Warszawa (PAP) - NWZA Polimeksu-Mostostalu odstąpiło od głosowania na piątkowym posiedzeniu projektów uchwał połączeniowych, ponieważ nie uzyskano niezbędnej większości 2/3...

d2uw4in
d2uw4in

12.03. Warszawa (PAP) - NWZA Polimeksu-Mostostalu odstąpiło od głosowania na piątkowym posiedzeniu projektów uchwał połączeniowych, ponieważ nie uzyskano niezbędnej większości 2/3 głosów dla zaakceptowania parytetu wymiany akcji określonego dla Naftobudowy - poinformował Polimex-Mostostal w komunikacie prasowym.

Jak poinformowała spółka, większość akcjonariuszy zagłosowała "za", jednak nie udało się uzyskać wymaganej większości.

"W związku z powyższym Zarząd Polimexu-Mostostalu zapowiedział kontynuowanie prac połączeniowych w oparciu o odrębne dokumentacje połączeniowe dla Naftobudowy SA i sześciu pozostałych spółek, tj.: Energomontażu-Północ SA, Naftoremontu sp. z o.o., ZRE Kraków sp. z o.o., ZRE Lublin SA, EPE-Rybnik sp. z o.o., ECeRemont sp. z o.o. Zarząd Polimexu-Mostostalu zakłada, że decyzjami Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy, które będą odbywały się w czerwcu br., ww. zmodyfikowany plan połączenia spółek zostanie zatwierdzony" - napisano w raporcie. (PAP)

morb/

d2uw4in
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uw4in