Trwa ładowanie...
rozkład jazdy
20-10-2013 11:28

Od dziś zmiany w rozkładzie PKP

Rewolucji nie ma, ale lepiej zachować czujność. Od dziś obowiązują zmiany w rozkładzie jazdy PKP. Przewoźnicy muszą dostosować kursowanie swoich pociągów do prowadzonych przez Polskie Linie Kolejowe prac modernizacyjnych i remontowych. Niektóre pociągi zmienią godziny odjazdów i przyjazdów.

Share
Od dziś zmiany w rozkładzie PKPŹródło: Thinkstockphotos
d4jo4it

Jak mówi Beata Czemerajda z PKP Intercity, najpoważniejsze zmiany dotyczą trasy z Warszawy do Białegostoku. Od 4 listopada na odcinku Tłuszcz - Łochów będą prowadzone prace torowe. Wycofana zostanie z tego fragmentu część pociągów podmiejskich. Za to składy PKP Intercity będą się zatrzymywać na tej trasie na stacjach, na których dotychczas nie miały postoju.

W dniach 18-20 listopada będzie całkowicie zablokowany ruch na odcinku Częstochowa - Kępno. Pociągi, które tamtędy kursują, pojadą objazdami.

Przewoźnicy proszą, by podróżni sprawdzili godziny odjazdu i przyjazdu pociągów, z których chcą korzystać. Może się zdarzyć, że połączenia, z których korzystają regularnie będą przesunięte o kilka minut.

Wprowadzone dziś zmiany będą obowiązywać do początku grudnia. Wtedy zostanie opublikowany zimowy rozkład jazdy na kolei.

d4jo4it
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jo4it
d4jo4it